Kako postanete član, Leon makrobiotičnega društva?

Letna članarina znaša 30,00€. Velja od dne vplačila do istega dne naslednjega leta. Za ceno letne članarine lahko izkoristite eno izmed storitev, ki so omenjene spodaj.

Glede zakonodaje lahko katerokoli uslugo ali storitev opravljamo samo za člane društva. Da bo “volk sit in koza cela” Vam nudim možnost, da ob plačilu letne članarine 30,00€ izkoristite eno do možnosti: opravite Vitaminsko mineralni test in Meritev stresa ali pa opravite Kuharski tečaj o makrobiotiki ali Keto-kuharski tečaj.

DONACIJA – PROSTOVOLJNI PRISPEVEK

Če ste zadovoljni z našim delom, za dobrobit mame Zemlje in sožitja človeka in narave, nas lahko podprete z Vašimi prostovoljnim prispevkom na naslov društva:

LEON makrobiotično društvo
Zg. Rečica 25,   3270 Laško
Slovenija, EU
TRR: SI56 1964 0500 9273 687 (DBS)

Za nakazana sredstva že v naprej hvala. Z ljubeznijo in hvaležnostjo Ica Krebar.

Primer izpolnjene UPN položnice:

Go top